Žádná oslava, ať je jakákoli, se neobejde bez originálního a kvalitního dortu. Dort by neměl jen výtečně chutnat, ale také by měl dobře vypadat. Je tedy důležité vybrat si pečlivě toho, kdo vám jej připraví. Rozhodně nesáhnete vedle, pokud oslovíte společnost Frutiko.

Dorty od Frutiko chutnají každému

Dorty od Frutiko jsou, na rozdíl od těch zakoupených v supermarketu, každý originál. Cukrárna pro jejich výrobu používá pouze kvalitní a čerstvé suroviny a objednat si zde můžete dorty ke všem slavnostním příležitostem. Velmi oblíbené jsou dorty fondánové, které se využívají pro narozeninové oslavy či jako svatební dort na slavnostní svatební tabuli. Lze si objednat dort klasický, ale samozřejmostí je i dort patrový.

Pokud nemáte čas zastavit se v cukrárně, vůbec nevadí, můžete si prohlédnout nabídku cukrárny v e-shopu. Mezi další, beze sporu výhodnou službou, je možnost nechat si dort doručit na jakékoli místo. Dorty se připravují v den doručení, čímž je zaručena jejich čerstvost. Zkušení a profesionální kurýři dort dopraví na místo určení a to ve speciálních chladících boxech. K dortu lze přidat také cedulku s osobním vzkazem, který potěší každého obdarovaného.

  • Netradiční dorty

Chcete opravdu dort netradiční a originální? Pak není nic snazšího, než si objednat dort v podobě dortové kytice. Pro jeho výrobu se používají malé dortíky, muffiny a popcaky, které si cukrárna vyrábí ručně. Veškeré kousky se namáčejí do lahodné belgické čokolády nebo se potahují fondánem a dále se dozdobují. Hotové díly jsou pak aranžovány do dortové kytice, která je umístěna do květináče či košíku. Kytici stačí objednat den před doručením. Buďte tedy originální a překvapte své blízké netradičním dárkem v podobě kvalitního a velmi chutného dortu či dortové kytice od Frutiko.