Stále se najde mnoho lidí, kteří naplno nevyužívají možností online propagace. Často je to proto, že dané problematice nerozumí. Autem však také jezdíte, aniž byste byli profesionálními automechaniky. Abyste měli zajištěnou profesionální propagaci, stačí spolupracovat se zkušenou marketingovou agenturou, která vám zajistí online proagaci na špičkové úrovni. Mezi nejdůležitější formy online propagace patří zejména SEO a PPC.

SEO

Co je to seo – online? SEO je soubor činností, které mají za úkol se postarat, aby byl váš web snadno k nalezení ve výsledcích vyhledávání. Agentura provede analýzu klíčových slov, aby zjistila, pod kterými slovy by vás potenciální klienti nejčastěji hledali. Následně se na tato slova web optimalizuje. Je třeba podpořit ON page i OFF page faktory, ON page je obsah, na něm se bude pracovat, aby byl pro vyhledávače plně validní. Postarají se například, aby měl web dostatek textového obsahu, správnou strukturu, vyplněné meta informac, responzivní vzhled a SSL certifikát. Co se týče OFF page, jde o popularitu, ta se v SEO určuje množstvím zpětných odkazů na jiných webech. Je třeba zvolit správnou strategii budování zpětných odkazů přes důležitá klíčová slova. Být snadno k nalezení znamená mít pravidelnou návštěvnost z vyhledávání.

PPC

Co je ppc kampaň? Jde o cílenou propagaci, u které se neplatí za zobrazení, ale za prokliky. Může běžet už během nekolika dnů a generovat vám pravidelnou návštěvnost. Tato reklama se zobrazuje ve vyhledávání a v obsahu webů. Její podoby jsou různé a umí snadno zaujmout pozornost. Provozuje se na reklamních systémech vyhledávačů, snadno se u ní reguluje rozpočet a dobře se pozorují výsledky. Můžete ji provozovat společně se SEO a využívat tak výhod obou těchto propagací. Obě tyto propagace vám zajistí zkušená marketingová agentura na Seoconsult.cz.