1. Líbejte se!

Upřímně, vzpomeňte si, kdy jste se s partnerem naposledy líbali. Samozřejmě nemyslíme pusu na rozloučenou či na přivítanou, ale to opravdové líbání, které vám dříve způsobovalo motýlky v břiše. Líbání má navíc mnoho pozitivních vlastností – prodlužuje sex, zvyšuje vzájemnou přitažlivost či dokonce podporuje dosažení orgasmu.

  1. Kupte si nové svůdné prádlo

Chodíte spát v klasických bavlněných kalhotkách? Ano, jsou samozřejmě pohodlné, nicméně jsou také totálním zabijákem erotické nálady. Překvapte svého partnera večer svůdnou krajkou, která ho jistě nenechá chladným. Nebo to zkuste obráceně! Kupte erotické prádlo jemu! Nemusíte zrovna kupovat tanga, ale co takové jocksy?

  1. Zpevněte si pánevní dno

Posilovat svaly pánevního dna můžete prakticky kdykoliv a kdekoliv – a hlavně, nejde to vidět! Pokud je budete mít pořádně protaženy, dokážete partnerův penis pořádně obepnout, což mu způsobí mnohem větší vzrušení!

  1. Dopřejte si maximální orgasmus!

Jistě, orgasmus je úžasná „věc“, nicméně pokud jej máte stále s jedním partnerem, může se stát již docela stereotypním. Zkuste vyzkoušet poppers – před dosažením orgasmu si jednoduše přičichnete k lahvičce a uvidíte, jak vás následné chvíle totálně „odrovnají“.

  1. Nejlepší společník do postele? Banán!

Samozřejmě to nemyslíme v pravém slova smyslu. Banány jsou totiž doporučeny konzumovat před sexem – a to z toho důvodu, že jsou velkým zdrojem vitamínu B, jež zvyšuje průtok krve v organismu. To napomůže prokrvení pohlavních orgánů, a navíc také dosažení orgasmu.

  1. Přizvěte si do ložnice různé hračky

Na dnešním trhu existuje takové množství erotických hraček, že ani nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Doporučujeme vyzkoušet erekční kroužky, vakuové pumpy, vibrátory či Venušiny kuličky. Samozřejmě záleží na tom, co vás zrovna v posteli vzrušuje a od toho odvodit celý svůj nákup.